Jak to funguje

Po vytvoření uživatelského účtu a zaplacení budete mít trvalý přístup ke slovíčkům. Můžete se přihlašovat odkudkoliv.

Ke svému účtu budete mít přístup v zahraničí, během cestování, z tabletu i telefonu!

Slovíčka jsou seřazena podle abecedy.

Vy si vyberete ta slovíčka, která se potřebujete naučit, a pustíte si ke každému slovíčku krátké video, kde slovíčko uvidíte napsané česky i anglicky, zároveň uslyšíte dvakrát jeho výslovnost, a zároveň si pomocí obrazového doprovodu a krátkého komentáře uložíte slovíčko do paměti takovým způsobem, aby se vám příště snadno vybavilo znovu. Snažili jsme se přednostně o takový obrazový doprovod, který by vyjádřil, jak se slovíčko vyslovuje.

Slovíčka si můžete pouštět podle potřeby znovu. Práce s nimi je jednoduchá a nevyžaduje žádné zvláštní schopnosti. Nemusíte nic stahovat ani instalovat.

Učíte se vlastním tempem, jak vám to nejlépe vyhovuje.

Rozumět cizímu jazyku je nejdůležitější a zároveň nejsnadnější jazyková dovednost.

K tomu, abyste porozuměli většině obsahu, nepotřebujete znát detaily gramatiky. Klíčem je naučit se nejčastěji používaná slovíčka. Jakmile je budete znát, budete se cítit jistě při výuce jazyka.

Slovíčka si zapamatujete bez zvláštního úsilí, když je zároveň uvidíte i uslyšíte, a navíc je budete mít spojena s krátkým videem. Počet opakování, než se slovíčko naučíte, záleží jen na vás. Naši studenti mají zkušenost, že po druhém až třetím zhlédnutí již většina slovíček zůstává v jejich dlouhodobé paměti.

Tato metoda je zvláště vhodná pro dospělého člověka, který se neučil angličtinu ve škole. Většina lidí nepotřebuje složit zkoušky z gramatiky, zato se potřebují domluvit nebo rozumět.

Máte málo času a chcete se rychle naučit základy angličtiny, protože např. pracujete v zahraničí? Pokud máte přístup na internet, můžete se učit slovíčka odkudkoliv.

Sami si vyberete, která slovíčka se chcete naučit, a k dispozici máte stále zásobu 1000 slov.

Záleží jen na vás, jakou rychlostí se budete učit. Doporučuje se 5 – 10 slovíček denně.

Pokud ovládnete 1 000 slovíček, dokážete porozumět 80 % anglického textu. Budete rozumět filmům, textům anglických písní a zvládnete jednoduše komunikovat.

Budete se chtít učit stále více, protože uvidíte, že to funguje.

Někteří z našich studentů začali slovíčka využívat tím způsobem, že po jednotlivých lekcích kurzu angličtiny si z našeho seznamu vybrali pouze slovíčka, která měli za domácí úkol, a ta se pak velmi rychle naučili. V kurzech pak excelovali a měli náskok před ostatními.